Playmakers-ის მმართველი პარტნიორი, საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტის (GIPA) კონტენტის მენეჯმენტის და კომუნიკაციების ლექტორი. 7 წლიანი გამოცდილება თიბისი ჯგუფში (საქართველო და უზბეკეთი), კონტენტის ლიდის პოზიციაზე.
მრჩეველთა საბჭოს წევრი დიზაინის ინსტიტუტში
ბრენდის და სტრატეგიული კომუნიკაციების სპეციალისტი, მარკეტერი, კავკასიის უნივერსიტეტის და ბიზნესის და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტის მოწვეული ლექტორი, ACAG (კრეატიული სააგენტოების ასოციაცია საქართველოში)-ის პრეზიდენტი, 15 წლიანი გამოცდილება ქართული და საერთაშორისო ბრენდების მართვაში FMCG, ტელეკომუნიკაციების, ფინანსური და სტუმარმასპინძლობის სექტორში - ჯეოსელი,ფილიპ მორისი, აიქოსი, თიბისი, აჭარა ჯგუფი.
მრჩეველთა საბჭოს წევრი დიზაინის ინსტიტუტში.
ირინა საყვარელიძე
სააგენტო ADHD-ის დამფუძნებელი, Playmakers-ის კრეატიული ლიდერი. 10+ გამოცდილება შემოქმედებით ინდუსტრიაში, არტ დირექტორის, სინიორ ქოფირაითერის და შემოქმედებითი ლიდერის როლში Windfor's-ში და Playmakers-ში. Cannes Lions International Festival of Creativity-ის, Golden Epica-ს, ADC*E-ს, Eurobest-ის და Ad Black Sea Festival-ის ჯილდოს მფლობელი.Miami Ad School Europe-ის კურსდამთავრებული.
კოკა ქამუშაძე
Playmakers-ის მმართველი პარტნიორი, 15+ წლიანი გამოცდილება მარკეტინგის და ბიზნესის სფეროში. მიწვეული ლექტორი კავკასიის უნივერსიტეტში, ბიზნესის და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტში, საქართველოს უნივერსიტეტში და საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტში. Wharton Business School Leadership Program კურსდამთავრებული. ავტორი რომანების: „ბალანდა" და „სონატა სიმებიანი კვარტეტისთვის".
ნათია ამირიძე
18 წლიანი გამოცდილება კომუნიკაციებში და კონტენტის მენეჯმენტში ქართული და საერთაშორისო ბრენდებისთვის/ორგანიზაციებისთვის, 7 წლიანი გამოცდილება Red Bull-ში (საქართველო, სომხეთი, აზერბაიჯანი) კომუნიკაციების მენეჯერის პოზიციაზე, აპლიკაცია Bulbuli-ის, Celeb.ge-ის და მიუზიკლი Welcome To Georgia-ს თანადამფუძნებელი და კრეატიული ლიდერი, ივენთ მენეჯმენტის და ივენთ კომუნიკაციების ლექტორი საქართველოს უნივერსიტეტში.
კონტენტის მენეჯმენტის კურსის განმავლობაში, მონაწილეები შეისწავლიან შემდეგ საკითხებს:
• რა არის კონტენტი?
• როგორ მუშაობს კონტენტის სტრატეგია?
• როგორ მუშაობს კომუნიკაცია?